Konferencja delegatów

Tegoroczna Konferencja delegatów planowana jest na 22 kwietnia o godz. 10.00 Delegatów prosimy o zarezerwowanie terminu. Oficjalne zawiadomienia zostaną rozesłane pocztą.

Opłaty 2023 – propozycja

Zarząd zaproponował podniesienie stawki opłat za użytkowanie działki w 2023 roku do kwoty 1,40 zł za m2 plus 6 zł składki członkowskiej. Planowana podwyżka wynosi 10 gr i jest spowodowana rekordowym wzrostem cen. Ostatecznie decyzję o wysokości opłat podejmie Konferencja Delegatów na wiosennym posiedzeniu.

Spotkanie w sprawie elektryfikacji

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie elektryfikacji, które odbędzie się 17 września 2022 r. (sobota) o godz. 10.00 w auli Zespołu Szkół (dawny Chemik) przy ul. Czereśniowej 4e.

Będziemy omawiać koncepcję elektryfikacji oraz możliwe sposoby jej przeprowadzenia. Liczymy na Państwa głosy i pomysły.

Mamy nadzieję, że uda się nam wypracować propozycję, która zadowoli jak najwięcej działkowców.

Klucze do bram

Klucze do bram można wypożyczać w biurze w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 8-15. Kaucja za wypożyczenie klucza wynosi 50 zł.

Opłaty 2022 – aktualizacja

Stawka opłat za użytkowanie działki w 2022 roku wyniesie 1,30 zł za m2 plus 6 zł składki członkowskiej. Podwyżka wynosi 5 gr i jest spowodowana wzrostem cen energii oraz stawek za wywóz śmieci.

Dodatkowo w 2022 r. Konferencja Delegatów uchwaliła jednorazową opłatę na instalację monitoringu i wyznaczeniu miejsc składowania śmieci w łącznej kwocie 20 zł od działki (po 10 zł na monitoring i 10 zł na ogrodzenie).

Prąd na działce

Do 15 majaprzedłużamy termin zgłaszania się  chętnych do podłączenia prądu do działek.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z członkami komisji:

Piotr Kurdziel 606 655 797

Artur Mamys 723 249 613

Bieżące informacje na temat elektryfikacji są publikowane na stronach ROD Stilon:

stilon.gorzowpzd.pl

oraz

facebook.com/RODStilon

Zachęcamy także do dołączenia do zamkniętej grupy na FB tylko dla naszych działkowców.

Prąd na działce – cz. 2

Możemy już podać nieco informacji na temat podłączenia prądu.

Aktualnie mamy 430 deklaracji i codziennie spływają nowe. W najbliższych dniach będziemy składali wniosek do Enei o określenie warunków przyłączenia. Po ich otrzymaniu projektant ​wykona projekt wraz z kosztorysem i będziemy mogli podać przybliżony koszt inwestycji dla każdego chętnego działkowca.

Gdy większość zadeklarowanych wcześniej osób potwierdzi chęć udziału w inwestycji, przygotujemy wniosek inwestycyjny dla konferencji delegatów, którzy ostatecznie zdecydują czy rozpoczynamy inwestycję.

W​ ​międzyczasie będziemy starać się uzyskać dodatkowe finansowanie z urzędu miasta, Polskiego Związku Działkowców i środków europejskich. Jeśli ktoś z Państwa ma w tych sprawach jakiekolwiek doświadczenie, to zapraszamy do współpracy.